Pôžička ihneď a jej varianty

Ak splníte podmienky, tak pôžičku ihneď online máte na účte za pár minút.Čo si predstavíte, ak vám niekto povie, že poskytuje pôžičky ihneď? Ak ste si predstavili pôžičky dostupné do 10 minút, tak ste si predstavili správne. Samozrejme, všetko závisí od toho, akú metódu požiadania si zvolíte, koho požiadate a akým spôsobom chcete, aby vám boli peniaze, v prípade schválenia odoslané. Najrýchlejší spôsob, ako sa ku rýchlym peniazom dostať je pôžička ihneď na účet online.

Treba sa zmieniť o tom, že pôžičky ihneď sa zaraďujú medzi nebankové pôžičky, a teda sú poskytované nebankovými spoločnosťami. Ak sa pýtate, ako môžete veriť týmto spoločnostiam, istotou je podrobne si naštudovať všetky podmienky zmluvy, ako aj overiť si ich licenciu na stránke Národnej banky Slovenska. Tie spoločnosti, ktoré sa na zozname nenachádzajú nebudú mať pravdepodobne zmluvne všetko v poriadku.

Ako prvé sme povedali, že rýchlosť doručenia pôžičky ihneď ovplyvňuje aj spôsob, akým sa rozhodnete o peniaze požiadať. Vo všeobecnosti sa vám ponúkajú nasledovné spôsoby – sms, online alebo aj cez telefón. Aké sú výhody a nevýhody každého a jedného spôsobu si povieme v popise.

Sms variant

 • sms pôžička ihneď požaduje, aby ste vlastnili mobilný telefón a mali dostatok kreditu na odoslanie sms žiadosti = teda celková splatná suma sa okrem úroku navýši o cenu sms správy
 • niektorí poskytovatelia majú okrem úrokov aj iné poplatky – napr. k splatenej sume pripočítať100 eur
 • Ponúka až 500 eur, ale je potrebné dodať, že sms pôžičky majú dlhšiu dobu preverovania žiadosti, celkovo aj vypisovanie žiadosti trvá dlhšie, takisto ani schvaľovací proces sa neradí medzi najrýchlejšie (spomedzi ostatných metód žiadosti o pôžičku ihneď)
 • doručovanie peňazí môže trvať aj 4 dni, a to aj v prípade poslania peňazí na účet, aj šekom
 • splatná doba sms pôžičiek je od 5 do 30 dní s možnosťou predlženia doby splatnosti, ale pochopiteľne za poplatok.

Pôžička ihneď na účet online je čoraz obľúbenejšia.Online metóda (cez internet)

 • online pôžička ihneď požaduje, aby ste mali prístup na internet. Žiadosť cez internet je samozrejme bezplatná a môžete ju vypísať a odoslať kedykoľvek počas dňa alebo noci.
 • všeobecne majú vyššie úroky, ale existujú takí poskytovatelia, ktorí vám pri vašej prvej pôžičke cez ich spoločnosť úplne odpustia úrok, a teda vrátite presne takú sumu, akú ste si požičali (požičať bezúročne si je možné maximálne do 150 eur, pokiaľ nie je nejaká špeciálna akcia)
 • Dokáže poskytnúť až 350 eur bez toho aby ste museli dokladovať príjem, dokonca ide to aj bez registra!
 • ak potrebujete peniaze skutočne rýchlo, tak vám bude doručená do 10 minút od schválenia. Ak sa rozhodnete pre peniaze šekom, budete musieť čakať 4 dni.
 • schvaľovací proces trvá minimum času, keďže sprostredkovatelia počítajú s tým, že žiadatelia potrebujú peniaze skutočne veľmi rýchlo
 • po odoslanej žiadosti čakajte telefonát, v ktorom vám poskytovateľ oznámi, že vašu žiadosť obdržal a v ktorom sa vás opýta, či máte o pôžičku ihneď stále záujem
 • splatná doba je do 30 dní a opäť sa vám ponúka možnosť predlženia splátky za poplatok

Telefonická metóda

 • telefonická pôžička patrí k rýchlym úverom, ktoré predpokladajú, že vlastníte telefón, aby ste o ňu mohli požiadať, čiže k úrokom treba prirátať aj cenu za hovor
 • telefonické pôžičky ihneď sú telefonické varianty online žiadosti, a teda vám sprostredkujú rovnakú sumu – do 350 eur za rovnakých podmienok (bez registra, bez dokladovania príjmu, niekedy aj pre nezamestnaných)
 • pokiaľ chcete pôžičku čo najrýchlejšie, aj v telefonickej variante sa vám ponúka pôžička ihneď na účet do 10 minút, v prípade doručenia šekom počítajte so 4 dňami
 • doba splatnosti je identická s predchádzajúcimi spôsobmi, a teda je do 30 dní s možnosťou predlženia za poplatok

Hľadáte špeciálne úvery?

V prípade, že vám jednotlivé spôsoby požiadania nijako nepomohli, možno vám pomôžeme aj nasledovným delením pôžičiek ihneď. K poskytovateľom týchto pôžičiek sa dostanete veľmi rýchlo, po kliknutí na odkaz vyššie.

Máte zápis v registri dlžníkov?

Pôžičky ihneď bez registra vyhľadávajú hlavne takí adepti, ktorí sa ocitli na čiernej listine bankových alebo nebankových spoločností, pretože mali problémy so splácaním. Niektoré nebankové pôžičky nenazerajú do registra dlžníkov a poskytovatelia pôžičky ihneď bez registra už vôbec nie.

Ste bez práce?

O pôžičky pre nezamestnaných môžete požiadať nielen keď ste nezamestnaný v pravom slova zmysle, ale aj keď ste dôchodcovia, študenti alebo ženy na materskej. Dôležité bude, aby ste vedeli, že požičanú sumu budete vedieť splatiť v daný termín, aby ste nemuseli platiť pokuty. Niektorí nebankoví poskytovatelia nezamestnaným peniaze neposkytujú, preto si predtým, ako niekoho požiadate, overte, že máte šancu na kladnú odpoveď.

Máte pravidelnú výplatu, no prišiel nepravidelný a nečakaný náklad? Máte pred výplatou a prázdnu peňaženku?

Pôžička pred výplatou ihneď je veľmi vyhľadávaný produkt, ktorý pomohol už mnohým pracujúcim, ktorých prekvapili nečakané udalosti tesne po tom, ako vyčerpali svoj mesačný limit. Pôžička pred výplatou je dostupná každému už do 10 minút od požiadania a zvolenia spôsobu doručenia na účet.

Neviete dokladovať príjem?

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú záchranou pre tých žiadateľov, ktorí sa boja, že im kvôli nízkemu príjmu nebude schválená žiadna pôžička. Nepožadujú žiadne dokladovania a sú dostupné aj pri vyšších požičaných sumách, ale v tom prípade už nepôjde o pôžičky ihneď, ale o rýchle pôžičky, pri ktorých bude doručovanie a vybavovanie trvať trošku dlhšie, možno aj týždeň (alebo viac).

Pôžičky ihneď už zachránili mnoho situácii. Ak by ste sa o nich chceli dozvedieť niečo viac, skúste sa obrátiť na tento článok na SME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *