Výpočet PZP

Výpočet PZP spravíte aj na takéto autoPatrí medzi vaše nočné mory ku koncu poistného obdobia hľadania a overovanie súčasných ponúk? Dnes si viete zjednodušiť skoro všetko, pokiaľ viete, ako na to. Výpočet PZP si môžete urobiť rýchle a online bez nutnosti návštevy akejkoľvek pobočky. A to nie je všetko. Pretože na internete sú vám zadarmo dostupné aj také nástroje, ktoré vám urobia aj porovnanie všetkých ponúk pre vás od rôznych poisťovní. Odteraz sa už môžete venovať iným veciam. Stačí, ak si zapamätáte, že výpočet PZP z Uzavripzp je úplne zadarmo. Zaručene s ňou ušetríte nielen hodiny času, ale bez pochyby aj stovky eur. Presvedčiť sa o tom môžete zadarmo, a to tak, že sa na danú stránku prekliknete.

K dispozícii budete mať mnoho ponúk

Online kalkulačka predstavuje samé výhody. Nielenže je rýchla a bezplatná, ale behom niekoľkých sekúnd vám urobí porovnanie a výpočet ceny. V ktorej poisťovni by vám predstavili ponuky konkurencie? Určite v žiadnej. Lepšia voľba, ako využiť tento nástroj pre to nie je.

Mnoho z nás si možno myslí, že takýto nástroj je neseriózny a obsahuje len niekoľko poistných ponúk. Nie je to však tak. Každý zobrazený výsledok je v prepojení s tou ktorou konkrétnou poisťovňou a žiadosť je odosielaná priamo tam. Pokiaľ vás trápi, že bude obsahovať len málo ponúk, aj tu vás upokojíme. Niektoré kalkulačky vám urobia len jednu ponuku, iné dve, maximálne päť. U nás si určite vyberiete to správne, pretože náš porovnávač vám vyčísli ponuky až od 11 poisťovní. Vo výpočte PZP nebudú chýbať ponuky od:

 • Allianz,
 • Axa,
 • Groupama,
 • Genertel,
 • Generali,
 • Komunálna poisťovňa,
 • Kooperativa,
 • Onlia,
 • Union,
 • UNIQA
 • či ČSOB.

Výpočet toho najlacnejšieho PZP čo najrýchlejšie

LED svetláNie je ničím novým, že dnes sme skoro všetci uponáhľaní a často na naše povinnosti zabúdame. Na zákonné povinnosti, akými je aj zabezpečenie vozidla, by sme zabúdať nemali, nakoľko zaňho hrozia vysoké sankcie. Vďaka PZP online si ale nemusíte búchať hlavu o múr, ak zistíte, že ste na to opäť zabudli a pobočka je už dávno zatvorená. Funguje neustála, či je deň či noc, či pracovný deň či sviatok. Namiesto hodín času vám stačí obetovať len niekoľko minút a do pár sekúnd už môžete študovať vaše možnosti.

Výpočet online nie je známy len svojou rýchlosťou, ale aj tým, že ponúka tie najvýhodnejšie a najlacnejšie možnosti. Ako je to možné? Pretože vo formulári máte možnosť zaznačiť množstvo zliav a výhod, čo vám možno vždy na pobočke neponúknu. Mnohí poisťovatelia si cenia váš záujem o nich a preto pri online žiadosti ponúkajú zľavu aj 10%. Takéto povinné zmluvné poistenie vám celkovo môže ušetriť až 30% zo sumy poistného. Nehovoriac o tom, že ponuky rôznych poisťovní za to isté, sa môžu líšiť aj v stovkách eur. Sami sa o tom môžete presvedčiť bezplatným a nezáväzným vyskúšaním online kalkulačky.

Ako funguje výpočet PZP pomocou kalkulačky online?

Je to jednoduché a zvládnu to aj začiatočníci resp. laici v užívaní internetu. Prvým krokom je dostať sa na stránku s kalkulačkou. Na to stačí, ak si kliknete na výraz označený v úvode. Následne si vyberiete, čo potrebujete. Môžete si buď naštudovať nejaké informácie, prípadne možnosti jednotlivých poskytovateľov ešte predtým, ako sa do porovnávania pustíte. Ak vás zaujíma jedine online porovnanie a výpočet PZP, v tom prípade kliknete na kalkulačku. Sprístupní sa vám formulár, do ktorého je potrebné zapísať technické parametre poisťovaného vozidla a niektoré neosobné údaje o vás. Hlavne na získanie výhodnejšej ceny. Ak ste všetko vypísali, formulár odošlete a do pár sekúnd sa vám na monitore zobrazia vaše ponuky.

Výpočet PZP bude presný a o každú zobrazenú ponuku môžete požiadať kliknutím na ňu. Uvidíte, že rozdiely budú menšie či väčšie. Najlacnejšie, ani to najvýhodnejšie riešenie vám preto neujde. Ak ste sa rozhodli o niektorú možnosť požiadať, kliknite na ňu a vypíšte údaje o vás. Automaticky vám bude vygenerovaná zmluva, ktorá vám bude spolu s podmienkami, údajmi na zaplatenie a dočasnou zelenou kartou odoslaná na mail. Preto to nie je len obyčajný na nič nástroj, lebo priamo v ňom ste si o zabezpečenie aj požiadali. Dočasnú kartu si nezabudnite vytlačiť a poistné zaplatiť čím skôr. Až po zaplatení vám poisťovňa zašle originál zelenej karty, ktorá je vo vozidle povinná.

Na aké vozidlá je takto možné zistiť ceny?

Výhodou tejto online kalkulačky je to, že vám urobí bezplatné a nezáväzné porovnanie a výpočet PZP skoro na všetky druhy vozidla:

 • Osobné či nákladné auto,
 • motocykel,
 • prívesné či návesné vozidlo,
 • obytný automobil,
 • vozík,
 • poľnohospodársky či pracovný stroj,
 • traktor,
 • historické vozidlo alebo také bez EČV,
 • autobus atď.

Skratka poistiť a porovnať si môžete skoro všetko. Ak nemáte jasno v tom, čo poistiť a čo už nie, odpoveď sa dozviete priamo v zákone od ministerstva alebo na príslušnom policajnom inšpektoráte. My sa však riadime tým, že poistiť je nutné všetko, čo na svoju prevádzku potrebuje technický preukaz a čo by mohlo spôsobiť iným účastníkom väčšie či menšie škody.

Veríme, že poskytnuté informácie vás presvedčili o tom, že online je tá najlepšia a najrýchlejšia možnosť získania toho najlacnejšieho zabezpečenia akéhokoľvek vozidla. Okrem času takto môžete ušetriť aj stovky eur, čo v dnešnej dobe poteší určite každého. Na čo platiť zbytočne veľa? Pozrite si vaše možnosti pomocou výpočtu PZP už teraz! Ak už poistnú zmluvu máte, vedzte, že poisťovateľa môžete kedykoľvek zmeniť (najneskôr však 6 týždňov pred koncom aktuálnej poistnej zmluvy)…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *